Buty hikingowe CMP ELETTRA CORDURA ECO WMN / SS2019 / 39Q9516

Damskie / Rozm. 36-42

349,90 zł

ELETTRA LOW CORDURA ECO WMN

Buty turystyczne CMP do produkcji, których wykorzystano w 100% ekologiczną przędze poliestrową pozyskaną z recyklingowanych plastikowych butelek – CORDURA Ecomade Fabric. Podeszwa VIBRAM zapewnia dobrą przyczepność na nierównym podłożu. Podeszwa środkowa EVA wykonana w 30% z gumy z recyklingu (CTEF). Komfort chodzenia poprawia wkładka Ortholite.

VIBRAM PREDATOR II

Szeroka podeszwa zapewnia podparcie i stabilność dla stopy nawet na skalistych podłożach. Przednie i tylne nacięcia bieżnika zwiększają przyczepność buta na nierównym i śliskim terenie.  VIBRAM®Multitraction – specjalne miękkie wypustki zwiększają przyczepność. Grubość podeszwy stanowi równowagę pomiędzy trwałością a lekkością.

DOSTĘPNE KOLORY

Podeszwa

CORDURA® EcoMade – to tkanina wykonana jest z odzyskanej przędzy poliestrowej, specjalnie zaprojektowanej, aby zapewnić maksimum wytrzymałości i trwałości. Technologia ta oparta jest na recyklingu plastikowych butelek poprzez proces produkcyjny, który przekształca je w wysokiej jakości przędzę poliestrową. Proces ten zmniejsza również zużycie energii i przedłuża żywotność poliestru. Tkanina CORDURA® EcoMade jest głównym elementem programu zrównoważonego rozwoju CORDURA CARESSM.

VIBRAM – Vibram to leader w produkcji profesjonalnych podeszw. Podeszwy firmy Vibram charakteryzują się dużą przyczepnością, trwałością oraz odpornością na ścieranie za sprawą zastosowanego do ich produkcji materiału oraz specjalnych wycięć. Podeszwy te cenione są przez wszystkich miłośników wędrówek, wspinaczki, a nawet żołnierzy. Współpracujemy z najlepszymi gdyż, chcemy zagwarantować naszym klientom jak najwyższy poziom wydajności i jakości. Wspólnie z firmą Vibram stworzyliśmy różne rodzaje podeszw uwzględniając rodzaj aktywności i zapewniając maksymalną przyczepność na każdym podłożu. To wszystko jest efektem długoletnich badań i testów.

ORTHOLITE – Światowy lider w produkcji profesjonalnych wkładek do butów. Wkładki produkowane są z innowacyjnego tworzywa z microperforacją „special open-cell” PU, które gwarantuje: długoterminową amortyzację, oddychalność na wysokim poziomie (prawie 100% przepuszczalności powietrza), oraz kontrolę poziomu wilgoci, dzięki czemu stopa jest sucha i nie przegrzewa się.

+48 533 330 428
+48 602 309 267
desport@desport.pl

DESPORT Sp. z o.o.

ul. Karola Szymanowskiego 37
05-092 Łomianki Dolne
NIP 118 212 83 08

WEB www.desport.pl 

Strona główna CMP Homepage Facebook CMP Trail

Trzymaj rękę na pulsie. Dopisz się do newslettera.