BUTY TREKKINGOWE ARIETIS WP / AW2018 / 38Q9987 / U901

Męskie / Rozm. 39-47

449,90 zł

ARIETIS WATERPROOF 

Arietis to interpretacja tradycyjnego buta turystycznego autorstwa CMP. Zamszowa cholewka z wodoodporną membraną, mikroporowatą wkładką EVA i podeszwą z bieżnikiem VIBRAM. Dzięki swojej strukturze i lekkości, but jest idealny na długie, wymagające górskie wędrówki. Podeszwa VIBRAM gwarantuje przyczepność i stabilność na każdym podłożu, nawet w najbardziej skalnym i najbardziej wymagającym terenie.

VIBRAM TSAVO

Podeszwa dedykowana dla modelu ARIETIS. Szeroka konstrukcja bieżnika zapewnia bardzo dobrą stabilność. Wypustki VIBRAM®Multitraction zapewniają doskonałą przyczepność nawet na nierównym, skalistym podłożu. Podeszwa lekko wychodzi przed palce tworząc ochronny „zderzak”.  Asymetryczny spadek między piętą a palcami zapewnia naturalne podparcie dla stopy. 

DOSTĘPNE KOLORY

TECHNOLOGIE

CLIMAPROTECT – technologia jest wynikiem kilkunastu lat pracy nad udoskonalaniem odzieży i obuwia sportowego. Rozwiązanie to opiera się na wodoodpornej membranie, która posiada specjalną osłonę termiczną chroniącą stopy przed wodą i wilgocią, a jednocześnie zapewniająca oddychalność. Zastosowana mikroperforacja jest tak mała, że z jednej strony blokuje wnikanie cząsteczek wody do obuwia, a z drugiej – zapewnia swobodne ujście dla pary wodnej. Dzięki temu rozwiązaniu buty CMP zapewniają maksimum komfortu i wygody tobie i twoim stopom podczas każdej aktywności.

CMP ściśle współpracuje ze światowym liderem w produkcji profesjonalnych podeszw – firmą VIBRAM.

Podeszwy firmy Vibram charakteryzują się dużą przyczepnością, trwałością oraz odpornością na ścieranie za sprawą zastosowanego do ich produkcji materiału oraz specjalnych wycięć. Podeszwy te cenione są przez wszystkich miłośników wędrówek, wspinaczki, a nawet żołnierzy.
Współpracujemy z najlepszymi gdyż, chcemy zagwarantować naszym klientom jak najwyższy poziom wydajności i jakości. Wspólnie z firmą Vibram stworzyliśmy różne rodzaje podeszw uwzględniając rodzaj aktywności i zapewniając maksymalną przyczepność na każdym podłożu. To wszystko jest efektem długoletnich badań i testów.

HI-POLY – to rewolucyjna wkładka wykonana z materiału ekologicznego. Jest to rodzaj gąbki na bazie poliuretanu w połączeniu ze specjalnymi naturalnymi dodatkami. Jest to materiał bardziej efektywny i z większym poziomem oddychalności niż popularnie stosowana pianka EVA. Dzięki specjalnej strukturze opartej o miliony mikro otworów gwarantuje lepszą amortyzację i większą absorbcję uderzeń. Doskonale reguluje poziom wilgoci wewnątrz obuwia, a także posiada właściwości anty bakteryjne i antyzapachowe. Są to wkładki o bardzo długiej żywotności.

Poznaj całą kolekcję

KOLEKCJA CMP

ŚNIEGOWCE

TREKKING

HIKING

URBAN LAB

TRAIL RUNNING

RUNNING

DZIECKO

SKARPETY

PLECAKI

AKCESORIA

KASKI NARCIARSKIE

+48 533 330 428
+48 602 309 267
desport@desport.pl

DESPORT Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 15/17, lok. 206
01-217 Warszawa
NIP 118 212 83 08

WEB cmp.campagnolo.it

Trzymaj rękę na pulsie. Dopisz się do newslettera.