BUTY TREKKINGOWE MIRZAM WP / AW2018 / 3Q49877 / P891

Męskie / Rozm. 39-47

429,90 zł

MIRZAM WATERPROOF 

Kolekcja butów trekkingowych MIRZAM wykonana z wytrzymałej skóry nubukowej Crazy Horse z wysokiej jakości ocieplaną wkładką Thinsulate. Skóra Crazy Horse jest gruba i jednocześnie elastyczna, przez co wszelkie zagniecenia, otarcia czy odbarwienia nie mają negatywnego wpływu na parametry buta. Obuwie to świetnie sprawdza się podczas chłodniejszych warunków pogodowych. Miękkie wykończenie kołnierza tkaniną typu mesh zapewnia duży komfort noszenia i swobodę ruchów. Specjalna podeszwa wykonana w technologii CMP FullOnGrip zapewnia wysoką przyczepność i równowagę.

DOSTĘPNE KOLORY

TECHNOLOGIE

CLIMAPROTECT – technologia jest wynikiem kilkunastu lat pracy nad udoskonalaniem odzieży i obuwia sportowego. Rozwiązanie to opiera się na wodoodpornej membranie, która posiada specjalną osłonę termiczną chroniącą stopy przed wodą i wilgocią, a jednocześnie zapewniająca oddychalność. Zastosowana mikroperforacja jest tak mała, że z jednej strony blokuje wnikanie cząsteczek wody do obuwia, a z drugiej – zapewnia swobodne ujście dla pary wodnej. Dzięki temu rozwiązaniu buty CMP zapewniają maksimum komfortu i wygody tobie i twoim stopom podczas każdej aktywności.

FullOn GRIP – podeszwy z tą technologią powstały w wyniku długoletnich badań i testów. FullOn Grip to połączenie różnych składników w wyniku czego produkt zapewniający maksymalną wydajność i komfort we wszystkich rodzajach aktywności. Podeszwy te zapewniają równowagę, przyczepność i trwałość. W konstrukcji bieżnika zastosowano wycięcia i wypustki różnej długości i grubości a także wkładki z TPU dzięki czemu powstała uniwersalna podeszwa dostosowana do różnych modeli obuwia CMP.

THINSULATE – to najnowocześniejszy materiał izolacyjny produkowany przez firmę 3M. Posiada doskonałe właściwości izolacyjne i w porównaniu do innych tego typu materiałów jest 2-krotnie skuteczniejszy w utrzymaniu ciepła wewnątrz obuwia. Zastosowano tu specjalne mikrowłókna, które tworzą mikroskopijne przestrzenie powietrzne zapewniające doskonałe właściwości izolacyjne i nie ulegają zniekształceniu podczas użytkowania.

Poznaj całą kolekcję

KOLEKCJA CMP

ŚNIEGOWCE

TREKKING

HIKING

URBAN LAB

TRAIL RUNNING

RUNNING

DZIECKO

SKARPETY

PLECAKI

AKCESORIA

KASKI NARCIARSKIE

+48 533 330 428
+48 602 309 267
desport@desport.pl

DESPORT Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 15/17, lok. 206
01-217 Warszawa
NIP 118 212 83 08

WEB cmp.campagnolo.it

Trzymaj rękę na pulsie. Dopisz się do newslettera.