BUTY TREKKINGOWE SOFT NAOS WP / AW2018 / 3Q47467 / 82BL

Męskie / Rozm. 39-47

399,90 zł

SOFT NAOS WATERPREOOF

Soft Naos to softshellowe buty górskie z kolekcji CMP. Struktura poliuretanowa podtrzymuje piętę i otula całą podstawę buta, wraz ze specjalną wzmocnioną wersją materiału softshell, nieco sztywniejszą niż zwykle. Podeszwa posiada specjalny wzór bieżnika i gumę CMP FullOnGrip, dzięki czemu but jest idealny na długie wędrówki w trudnym terenie. Wykorzystanie materiału softshell jest atutem i wyróżnikiem tego modelu, gdyż zapewnia to odporność na czynniki zewnętrzne oraz oddychalność.

DOSTĘPNE KOLORY

TECHNOLOGIE

CLIMAPROTECT – technologia jest wynikiem kilkunastu lat pracy nad udoskonalaniem odzieży i obuwia sportowego. Rozwiązanie to opiera się na wodoodpornej membranie, która posiada specjalną osłonę termiczną chroniącą stopy przed wodą i wilgocią, a jednocześnie zapewniająca oddychalność. Zastosowana mikroperforacja jest tak mała, że z jednej strony blokuje wnikanie cząsteczek wody do obuwia, a z drugiej – zapewnia swobodne ujście dla pary wodnej. Dzięki temu rozwiązaniu buty CMP zapewniają maksimum komfortu i wygody tobie i twoim stopom podczas każdej aktywności.

FullOn GRIP – podeszwy z tą technologią powstały w wyniku długoletnich badań i testów. FullOn Grip to połączenie różnych składników w wyniku czego produkt zapewniający maksymalną wydajność i komfort we wszystkich rodzajach aktywności. Podeszwy te zapewniają równowagę, przyczepność i trwałość. W konstrukcji bieżnika zastosowano wycięcia i wypustki różnej długości i grubości a także wkładki z TPU dzięki czemu powstała uniwersalna podeszwa dostosowana do różnych modeli obuwia CMP.

Poznaj całą kolekcję

KOLEKCJA CMP

ŚNIEGOWCE

TREKKING

HIKING

URBAN LAB

TRAIL RUNNING

RUNNING

DZIECKO

SKARPETY

PLECAKI

AKCESORIA

KASKI NARCIARSKIE

+48 533 330 428
+48 602 309 267
desport@desport.pl

DESPORT Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 15/17, lok. 206
01-217 Warszawa
NIP 118 212 83 08

WEB cmp.campagnolo.it

Trzymaj rękę na pulsie. Dopisz się do newslettera.