Buty Trekkingowe

Buty trekkingowe CMP wyróżnia podeszwa, która jest odpowiednio przygotowana na trekking w trudnych warunkach atmosferycznych. Właściwa przyczepność to najważniejszy element butów trekkingowych. Dzięki membranie Clima Protect buty trekkingowe CMP są wodoodporne. W konstrukcji buta trekkingowego ważne jest również odpowiednie podparcie kostki, które zapewnia stabilność na nierównym terenie. W kolekcji CMP znajdują asię buty trekkingowe męskie i damskie.

Śniegowce

Śniegowce CMP to ciepłe i wygodne buty zimowe. Śniegowce CMP damskie i męskie posiadają membranę Clima Protect, która gwarantuje właściwą wodoodporność i oddychalność. Śniegowce posiadają antypoślizgową podeszwę oraz wzmocnienia na palcach i pięcie dla ochrony stóp.  Śniegowce są idealnym wyborem dla tych, którzy planują zimowy wyjazd w góry na ferie lub na narty. W tym sezonie marka CMP poszerzyła swoją ofertę śniegowców damskich i męskich o nowe modele i kolory.

Buty Turystyczne

Buty hikingowe CMP to buty górskie, które świetnie sprawdzają się zwłaszcza w przypadku wędrówek na niskich i średnich wysokościach. Istotą hikingu nie jest wymagający teren, ale jak najdłuższy dystans. Ten rodzaj aktywności może być uprawiany przez każdego i nie wymaga specjalnego przygotowania. Dzięki zastosowanym technologiom buty CMP zapewniają maksimum komfortu i wygody tobie i twoim stopom podczas górskiej aktywności.

+48 882 908 565
desport@desport.pl

DESPORT Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 15/17, lok 206
01-217 Warszawa
NIP 118 212 83 08
WEB www.desport.pl 

Strona główna CMP Homepage Facebook CMP Trail

Trzymaj rękę na pulsie. Dopisz się do newslettera.