Skarpety biegowe CMP MARCO OLMO TRAIL SOCK / SS2020 / 38I9707

Unisex / Rozm. 36/38, 39-42, 43-45, 46-48

69,90 zł

MARCO OLMO TRAIL SOCK

Skarpeta stworzona we współpracy z ultra biegaczem Marco Olmo, który na swoim koncie ma setki kilometrów na najbardziej ekstremalnych trasach górskich. Na podeszwie skarpety została zastosowana microfibra Dryarn – bardzo miękkie i wytrzymałe włókno o wysokim stopniu oddychalności. Zapewnia komfort i suchość nawet podczas wielu godzin treningu. Podbicie i góra część skarpety wykonane są z włókna Lenpur – naturalnego włókna o wysokich właściwościach regulacji temperatury. Skarpeta posiada praw i lewą konstrukcję co zapewnia doskonałe dopasowanie się do stopy. Antypoślizgowe, płaskie szwy zapewniają komfort noszenia. Elastyczny ściągacz utrzymuje skarpetę dobrze dopasowaną do stopy. Od wewnętrznej części skarpety znajdują się wkładki akupresurowe. Dla bezpieczeństwa podczas nocnych treningów na mankiecie zastosowane zostały elementy odblaskowe.

DOSTĘPNE KOLORY

Dryarn – to innowacyjna mikrofibra z polipropylenu, która gwarantuje wysoką wydajność nawet w ekstremalnych warunkach. Mocne, ale lekkie, izolujące, a jednocześnie oddychające. Dryarn to najlżejsze włókno w naturze, co oznacza, że ​​ubrania z tą technologią zapewniają przyjemne uczucie komfortu i lekkości nawet po wielu godzinach aktywności fizycznej. Dryarn jest również naturalnym włóknem bakteriostatycznym, które hamuje proliferację flory bakteryjnej, zapobiegając w ten sposób podrażnieniom skóry, alergiom lub zapaleniu skóry. Tkanina pozostaje sucha nawet podczas intensywnej aktywności sportowej.

Lenpur to czysta, ekologiczna i zdrowa przędza celulozowa, wykonana z drzew uprawianych właśnie w tym celu. Powierzchnia włókna ma maleńkie kulki, które nadają skarpetom szczególny efekt miękkości. Dzięki wyjątkowemu poziomowi wchłaniania i zdolności do uwalniania wilgoci, przędza ta ma doskonałe właściwości regulacji ciepła. Włókno łatwo wchłania  nadmierną wilgoć i równie łatwo uwalnia je, aby zapewnić, że powierzchnia jest zawsze sucha a temperatura zgodna z ciepłem ciała. Ponadto, w porównaniu do innych włókien, Lenpur uwalnia mniej zapachów po kontakcie ze skórą.

Poznaj całą kolekcję Wiosna / Lato 2020

+48 882 908 565
desport@desport.pl

DESPORT Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 15/17, lok 206
01-217 Warszawa
NIP 118 212 83 08

WEB www.desport.pl 

Strona główna CMP Homepage Facebook CMP Trail

Trzymaj rękę na pulsie. Dopisz się do newslettera.