BUTY TREKKINGOWE DAMSKIE CMP DHENIEB WMN WP / FW2020 / 30Q4716

Damskie / Rozm. 36-42

559,90 zł

DHENIEB WMN WP

Wodoodporne buty trekkingowe CMP DHENIEB wykonane są ze skóry nubukowej w połączeniu z zamszowym kołnierzem. Podeszwa Vibram Xs Trek cechuje się dużą elastycznością oraz dobrą przyczepnością na mokrym podłożu. Buty zostały wzmocnione specjalną powłoką, która stanowi dodatkową hydroizolację. Buty trekkingowe posiadają membranę Clima Protect.

DOSTĘPNE KOLORY

PODESZWA

CLIMAPROTECT – Technologia jest wynikiem kilkunastu lat pracy nad udoskonalaniem odzieży i obuwia sportowego. Rozwiązanie to opiera się na wodoodpornej membranie, która posiada specjalną osłonę termiczną chroniącą stopy przed wodą i wilgocią, a jednocześnie zapewniająca oddychalność. Zastosowana mikroperforacja jest tak mała, że z jednej strony blokuje wnikanie cząsteczek wody do obuwia, a z drugiej – zapewnia swobodne ujście dla pary wodnej. Dzięki temu rozwiązaniu buty CMP zapewniają maksimum komfortu i wygody tobie i twoim stopom podczas każdej aktywności.

CMP FullOn Grip – Podeszwa buta to jeden z jego kluczowych elementów, na który należy zwrócić uwagę wybierając obuwie do danej aktywności sportowej. Podeszwy z technologią FullOn GRIP powstały w wyniku długoletnich badań i testów. Stworzyliśmy unikalne połączenie różnych składników dzięki czemu uzyskaliśmy produkt zapewniający maksymalną wydajność i komfort we wszystkich rodzajach aktywności. Podeszwy z naszą technologią zapewniają idealną równowagę, przyczepność i trwałość. W technologii tej zastosowaliśmy wycięcia i wypustki różnej długości i grubości a także wkładki z TPU dzięki czemu uzyskaliśmy podeszwy dostosowane do różnorodnych modeli obuwia CMP.

HIP INSOLE – Rewolucyjna wkładka wykonana z materiału ekologicznego. Jest to rodzaj gąbki na bazie poliuretanu w połączeniu ze specjalnymi naturalnymi dodatkami. Jest to materiał bardziej efektywny i z większym poziomem oddychalności niż popularnie stosowana pianka EVA. Dzięki specjalnej strukturze opartej o miliony mikro otworów gwarantuje lepszą amortyzację i większą absorbcję uderzeń. Doskonale reguluje poziom wilgoci wewnątrz obuwia, a także posiada właściwości anty bakteryjne i antyzapachowe. Są to wkładki o bardzo długiej żywotności.

GRIP on ICE – Podeszwa w technologi CMP FullOn GRIP wzbogacona specjalną mieszanką „GRIPonICE”, dedykowaną do butów zimowych. W wyniku wielu badań, stworzono specjalną mieszanke gumy (60%), krzemionki (30%) i włókna szklanego (10%), gwarantującą przyczepność zarówno na suchych lodowych powierzchniach, jak i mokrym, śliskim podłożu. Kształt i zarys bieżnika w podeszwach GRIPonICE został specjalnie opracowany, aby zagwarantować przyczepność zarówno do oblodzonych, jak i mokrych i twardych powierzchni powierzchni.


Poznaj całą kolekcję Jesień / Zima 2020-2021

+48 882 908 565
desport@desport.pl

DESPORT Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 15/17, lok 206
01-217 Warszawa
NIP 118 212 83 08

WEB www.desport.pl 

Strona główna CMP Homepage Facebook CMP Trail

Trzymaj rękę na pulsie. Dopisz się do newslettera.