BUTY TREKKINGOWE CMP KIDS SHEDIR LOW WP / FW2021 / 39Q4854 – 39Q4854J

Kids / Rozm. 28-37

Junior / Rozm. 38-41

249,90 – 289,90 zł

KIDS SHEDIR LOW WP

Buty hikingowe dziecięce CMP Kids Shedir LOW WP to model idealny do uprawiania turystyki pieszej na długich szlakach górskich oraz w mieście. Główną cechą tego modelu jest niesamowita kombinacja lekkości, ochrony i podparcia dla stóp. Wszystkie elementy zastosowane na cholewce, gwarantują niezbędne wsparcie i ochronę stopy. Dzięki wodoodpornej membranie CLIMA PROTECT stopy zawsze pozostają suche.  Podeszwa CMP FullOn GRIP gwarantuje amortyzację i przyczepność nawet na najbardziej wymagających trasach. Model jest wyposażony w gumową taśmę ze stoperem, dzięki czemu można go szybko założyć.

DOSTĘPNE KOLORY

Podeszwa

CLIMAPROTECT – Technologia jest wynikiem kilkunastu lat pracy nad udoskonalaniem odzieży i obuwia sportowego. Rozwiązanie to opiera się na wodoodpornej membranie, która posiada specjalną osłonę termiczną chroniącą stopy przed wodą i wilgocią, a jednocześnie zapewniająca oddychalność. Zastosowana mikroperforacja jest tak mała, że z jednej strony blokuje wnikanie cząsteczek wody do obuwia, a z drugiej – zapewnia swobodne ujście dla pary wodnej. Dzięki temu rozwiązaniu buty CMP zapewniają maksimum komfortu i wygody tobie i twoim stopom podczas każdej aktywności.

CMP FullOn Grip – Podeszwa buta to jeden z jego kluczowych elementów, na który należy zwrócić uwagę wybierając obuwie do danej aktywności sportowej. Podeszwy z technologią FullOn GRIP powstały w wyniku długoletnich badań i testów. Stworzyliśmy unikalne połączenie różnych składników dzięki czemu uzyskaliśmy produkt zapewniający maksymalną wydajność i komfort we wszystkich rodzajach aktywności. Podeszwy z naszą technologią zapewniają idealną równowagę, przyczepność i trwałość. W technologii tej zastosowaliśmy wycięcia i wypustki różnej długości i grubości a także wkładki z TPU dzięki czemu uzyskaliśmy podeszwy dostosowane do różnorodnych modeli obuwia CMP.

Poznaj całą kolekcję Wiosna / Lato ’22

+48 882 908 565
desport@desport.pl

DESPORT Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 15/17, lok 206
01-217 Warszawa
NIP 118 212 83 08

WEB www.desport.pl 

Strona główna CMP Homepage Facebook CMP Trail

Trzymaj rękę na pulsie. Dopisz się do newslettera.