BUTY TREKKINGOWE MĘSKIE CMP SHELIAK „GRIP ON ICE” WP / FW2021 / 39Q4887

Męskie / Rozm. 39-47

479,90 zł

SHELIAK „GRIP ON ICE” WP

Buty turystyczne CMP Sheliak „GRIPonICE” WP zostały zaprojektowane do długich zimowych wędrówek w trudnym terenie. Posiadają wytrzymałą, ochronną, a jednocześnie wygodną cholewkę ze skóry nubukowej. Idealne na zimowe aktywności na świeżym powietrzu. Buty trekkingowe Sheliak posiadają membranę CLIMA PROTECT, która zapewnia wodoodporność i wysoki stopień oddychalności. Gumowe wzmocnienia pięty i palców minimalizuje ryzyko uszkodzeń i urazów. W podeszwie użyto specjalną technologią „GRIPonICE”, która zapewnia doskonałą przyczepność na oblodzonych i mokrych powierzchniach.

DOSTĘPNE KOLORY

PODESZWA

CLIMAPROTECT – Technologia jest wynikiem kilkunastu lat pracy nad udoskonalaniem odzieży i obuwia sportowego. Rozwiązanie to opiera się na wodoodpornej membranie, która posiada specjalną osłonę termiczną chroniącą stopy przed wodą i wilgocią, a jednocześnie zapewniająca oddychalność. Zastosowana mikroperforacja jest tak mała, że z jednej strony blokuje wnikanie cząsteczek wody do obuwia, a z drugiej – zapewnia swobodne ujście dla pary wodnej. Dzięki temu rozwiązaniu buty CMP zapewniają maksimum komfortu i wygody tobie i twoim stopom podczas każdej aktywności.

CMP FullOn Grip – Podeszwa buta to jeden z jego kluczowych elementów, na który należy zwrócić uwagę wybierając obuwie do danej aktywności sportowej. Podeszwy z technologią FullOn GRIP powstały w wyniku długoletnich badań i testów. Stworzyliśmy unikalne połączenie różnych składników dzięki czemu uzyskaliśmy produkt zapewniający maksymalną wydajność i komfort we wszystkich rodzajach aktywności. Podeszwy z naszą technologią zapewniają idealną równowagę, przyczepność i trwałość. W technologii tej zastosowaliśmy wycięcia i wypustki różnej długości i grubości a także wkładki z TPU dzięki czemu uzyskaliśmy podeszwy dostosowane do różnorodnych modeli obuwia CMP.

HIP INSOLE – Rewolucyjna wkładka wykonana z materiału ekologicznego. Jest to rodzaj gąbki na bazie poliuretanu w połączeniu ze specjalnymi naturalnymi dodatkami. Jest to materiał bardziej efektywny i z większym poziomem oddychalności niż popularnie stosowana pianka EVA. Dzięki specjalnej strukturze opartej o miliony mikro otworów gwarantuje lepszą amortyzację i większą absorbcję uderzeń. Doskonale reguluje poziom wilgoci wewnątrz obuwia, a także posiada właściwości anty bakteryjne i antyzapachowe. Są to wkładki o bardzo długiej żywotności.

GRIP on ICE – Podeszwa w technologi CMP FullOn GRIP wzbogacona specjalną mieszanką „GRIPonICE”, dedykowaną do butów zimowych. W wyniku wielu badań, stworzono specjalną mieszanke gumy (60%), krzemionki (30%) i włókna szklanego (10%), gwarantującą przyczepność zarówno na suchych lodowych powierzchniach, jak i mokrym, śliskim podłożu. Kształt i zarys bieżnika w podeszwach GRIPonICE został specjalnie opracowany, aby zagwarantować przyczepność zarówno do oblodzonych, jak i mokrych i twardych powierzchni powierzchni.


Poznaj całą kolekcję Wiosna / Lato ’22

+48 882 908 565
desport@desport.pl

DESPORT Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 15/17, lok 206
01-217 Warszawa
NIP 118 212 83 08

WEB www.desport.pl 

Strona główna CMP Homepage Facebook CMP Trail

Trzymaj rękę na pulsie. Dopisz się do newslettera.