BUTY TREKKINGOWE CMP ST 4000 WP/ FW2021 / 30Q4657

Męskie / Rozm. 39-47

859,90 zł

ST 4000 WP

Buty trekkingowe CMP ST 4000 to model z najwyższej półki, który jest dostępny w wersji mid . Buty trekkingowe wykonane są z wytrzymałej skóry nubukowej, która dodatkowo jest wzmocniona wstawkami z Kevlaru, które chronią przed otarciami i uszkodzeniami. Buty są całkowicie wodoodporne, gdyż posiadają membranę Clima Protect, która również zapewnia oddychalność odprowadzając parę wodną na zewnątrz.

Buty trekkingowe CMP ST 4000 posiadają wkładkę Ortholite, która została uformowana z pianki X-40™ i
Hybrid Technology™. Technologia ta zapewnia większą elastyczność i absorpcję drgań, które powstają podczas wędrówki po twardym podłożu. Do produkcji wkładki wykorzystano materiały pochodzące z recyclingu.

Buty trekkingowe CMP ST 4000 posiadają wysokiej jakości podeszwę marki VIBRAM Winkler w połączeniu z mieszanką MONT, co gwarantuje maksymalną przyczepność na śliskim i stromym podłożu.  Podeszwa VIBRAM Winkler cechuje się mocno wyprofilowanym bieżnikiem o szerokiej powierzchni podparcia, a dwukierunkowo ułożone wypustki oraz obcas w kształcie kwadratu zapewniają doskonałą przyczepność nawet podczas zejścia ze szczytu.

DOSTĘPNE KOLORY

Podeszwa