SKARPETY NARCIARSKIE CMP SKI SOCK THERMOCOOL / FW2021 / 3I49477 

Unisex / Rozm. 36/38 – 39/42 – 43/45 – 46/48

89,90 zł

SKI SOCK THERMOCOOL

Skarpeta dla wymagających narciarzy. Do produkcji skarpet wykorzystano przędze THERMOCOOL, której specjalne właściwości utrzymują stopę w suchości odprowadzając ciepło w kierunku łydki. Dzięki właściwością SKINLIFE zapewniają oddychalność skórze oraz mają właściwości antybakteryjne. Skarpeta składa się z trzech różnych grubości dzięki czemu zapewnia odpowiednią ochronę przed otarciami dla danej części nogi i stopy. Różny topień ucisku skarpety wpływa korzystnie na poprawę krążenia.

DOSTĘPNE KOLORY

Włókno THERMOCOOL ™ zostało zaprojektowane do pracy w symbiozie z ciepłem ciała człowieka  poprzez zastosowanie różnych rozmiarów sekcji  (utworzonych z połączenia THERMOLITE i COOLMAX). Technologia THERMOCOOL oferuje podwójną (dwustronną) regulację temperatury, aby utrzymać komfortową temperaturę ciała. Gdy jest zimno na zewnątrz ciepło zapewnia ciepło, kiedy jest gorąco pomaga się ochłodzić i odprowadza pot na zewnątrz. THERMOCOOL poprawia dobre samopoczucie fizyczne, dzięki czemu możesz skoncentrować się na swojej sportowej wydajności.

MERYL SKINLIFE – jest bakteriostatycznym włóknem technicznym z jonami srebra, które utrzymują naturalną równowagę PH skóry niezależnie od poziomu aktywności fizycznej. Środek bakteriostatyczny znajduje się w matrycy polimerowej, dlatego nie przedostaje się z tkaniny na skórę i nie powoduje alergii. Dodatkowo własności antybakteryjne przędzy hamują powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Poznaj całą kolekcję Wiosna / Lato ’22

+48 882 908 565
desport@desport.pl

DESPORT Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 15/17, lok 206
01-217 Warszawa
NIP 118 212 83 08
WEB www.desport.pl 

Strona główna CMP Homepage Facebook CMP Trail

Trzymaj rękę na pulsie. Dopisz się do newslettera.