ŚNIEGOWCE DAMSKIE CMP KAUS WMN WP / FW2020 / 30Q4666

Damskie / Rozm. 36-42

379,90 zł

KAUS WMN WP

Wodoodporne śniegowce damskie CMP KAUS  Wysoka cholewka wykonana jest z wytrzymałego materiału nylonowego, natomiast kalosz wykończony jest skórą nubukową. Śniegowce posiadają zapinanie na zamek co ułatwia zakładanie butów, a elastyczne sznurówki pozwalają dopasować cholewkę do łydki. Membrana Clima Protect zapewnia oddychalność i wodoodporność. Podeszwa została wykonana w technologii CMP Full On Grip, dzięki czemu zapewni dobrą przyczepność na różnorodnym podłożu.

DOSTĘPNE KOLORY

PODESZWA

CMP FULL ON GRIP – Podeszwa buta to jeden z jego kluczowych elementów, na który należy zwrócić uwagę wybierając obuwie do danej aktywności sportowej. Podeszwy z technologią FullOn GRIP powstały w wyniku długoletnich badań i testów. Stworzyliśmy unikalne połączenie różnych składników dzięki czemu uzyskaliśmy produkt zapewniający maksymalną wydajność i komfort we wszystkich rodzajach aktywności. Podeszwy z naszą technologią zapewniają idealną równowagę, przyczepność i trwałość. W technologii tej zastosowaliśmy wycięcia i wypustki różnej długości i grubości a także wkładki z TPU dzięki czemu uzyskaliśmy podeszwy dostosowane do różnorodnych modeli obuwia CMP.

CLIMAPROTECT – Technologia jest wynikiem kilkunastu lat pracy nad udoskonalaniem odzieży i obuwia sportowego. Rozwiązanie to opiera się na wodoodpornej membranie, która posiada specjalną osłonę termiczną chroniącą stopy przed wodą i wilgocią, a jednocześnie zapewniająca oddychalność. Zastosowana mikroperforacja jest tak mała, że z jednej strony blokuje wnikanie cząsteczek wody do obuwia, a z drugiej – zapewnia swobodne ujście dla pary wodnej. Dzięki temu rozwiązaniu buty CMP zapewniają maksimum komfortu i wygody tobie i twoim stopom podczas każdej aktywności.

Poznaj całą kolekcję Jesień / Zima 2020-2021

+48 882 908 565
desport@desport.pl

DESPORT Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 15/17, lok 206
01-217 Warszawa
NIP 118 212 83 08

WEB www.desport.pl 

Strona główna CMP Homepage Facebook CMP Trail

Trzymaj rękę na pulsie. Dopisz się do newslettera.