ŚNIEGOWCE MĘSKIE CMP RAILO „ICE LOCK” WP / FW2023 / 39Q4877

Męskie / Rozm. 39-47

599,99 zł

RAILO „ICE LOCK” WP

Railo „Ice Lock” WP to but turystyczny zaprojektowany dla każdego, kto oczekuje doskonałej przyczepności na lodzie i mokrej nawierzchni. Dzięki specjalnej podeszwie HyperGrip z technologią ICE LOCK przyczepność na oblodzonym podłożu jest aż 6-krotnie lepsza niż w przypadku zwykłej podeszwy. Idealne buty na zimowy trekking, ponieważ mają wodoodporną membranę i ciepłą polarową podszewkę. Poparcie TPU na pięcie gwarantuje lepszą stabilność stopy.

DOSTĘPNE KOLORY

PODESZWA

Ice Lock firmy Hyper Grip – Bodźcem do opracowania tej technologi była chęć uprawiania aktywności nawet w ekstremalnie trudnych warunkach, na oblodzonych, mokrych i śliskich szlakach. Podeszwy Ice Lock firmy Hyper Grip zwiększają przyczepność i odporność na poślizg na lodzie i mokrej nawierzchni do sześciu razy w porównaniu do zwykłej podeszwy. Dzieje się tak dzięki wkładkom z mikro-szklanymi włóknami, wyrównanymi magnetycznie, aby stworzyć antypoślizgowe napięcie powierzchniowe. Bieżnik podeszwy z technologią Ice Lock ma charakterystyczne szare i czarne pasy, a jego kształt został specjalnie zaprojektowany, aby poprawić trwałość.

CLIMAPROTECT – Technologia jest wynikiem kilkunastu lat pracy nad udoskonalaniem odzieży i obuwia sportowego. Rozwiązanie to opiera się na wodoodpornej membranie, która posiada specjalną osłonę termiczną chroniącą stopy przed wodą i wilgocią, a jednocześnie zapewniająca oddychalność. Zastosowana mikroperforacja jest tak mała, że z jednej strony blokuje wnikanie cząsteczek wody do obuwia, a z drugiej – zapewnia swobodne ujście dla pary wodnej. Dzięki temu rozwiązaniu buty CMP zapewniają maksimum komfortu i wygody tobie i twoim stopom podczas każdej aktywności.

Poznaj całą kolekcję JESIEŃ / ZIMA ’23

+48 882 908 565
desport@desport.pl

DESPORT Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 15/17, lok 206
01-217 Warszawa
NIP 118 212 83 08

WEB www.desport.pl 

Strona główna CMP Homepage Facebook CMP Trail

Trzymaj rękę na pulsie. Dopisz się do newslettera.